Doprava

Doprava vlastní, cestovní agentura pro klienty dopravu nezajišťuje. Pro každého hosta je vyčleněno parkování  auta u chatky. Pro skupiny je zde dostatek místa pro zaparkování autobusu. 

Doporučená trasa

Cíl cesty: Kemp MARIN, obec Seline-Starigrad
nejbližší město: Starigrad – Paklenica
Chorvatská republika

 1. Přes Rakousko
Průjezd Rakouskem po ose Vídeň - Graz, dále do Slovinska na Maribor. Z Mariboru do Chorvatska přes Zagreb,pořád po dálnici směr Zadar,Split . Váš sjezd se jmenuje - Maslenica - zde sjedete. Poplatek za osobní auto je přesně 100 Kuna (rok 2009), dále směr Starigrad Seline po cca 10 km přijíždíte do obce Seline – cíl Vaší cesty.

V obci Seline odbočte vlevo kolem Kafe BAR JELENA směrem k moři na Kemp Pisak, za ním pak po levé straně leží K
emp MARIN.

2. Přes Maďarsko
Směr Bratislava, před Bratislavou odbočit vpravo na Petržalku, hraniční přechod Rusovce. Za hranicemi nejezděte přímo na Szombathely, ale odbočte vpravo na obec Rajka, směr Mosonmagyárovár, dále Csorna a Szombathely. Přechodem Redicz do Slovinska, přes Lendavu do Chorvatska; přechod Mursko Središče. Čakovec, Varaždin, Zagreb a dále jako v bodě 1.

Důležité upozornění: Pro použití rakouské a slovinské dálniční sítě je nutno zakoupit dálniční známku. Dálniční poplatky v Chorvatsku se platí přímo na dálnicích a lze je uhradit místní měnou,    v € i platební kartou

Pro pobyt i cestu doporučujeme evropskou měnu €, v Chorvatsku lze směnit i české koruny.

Délka trasy hranice  (Hatě) ČR – Kemp MARIN je dlouhá přibližně 685 km.

Dálniční poplatky (rok 2019) za osobní vozidlo
Rakousko dálnice: 9 € (platnost 10 dní) - mimo dálnice je cesta zdarma
Slovinsko dálnice: 15 € (platnost 7 dní) 30 € ( měsíční) - mimo dálnice je cesta zdarma
Chorvatsko dálnice: 48 kuna (první úsek), 128 kuna (druhý úsek)- 16.6. - 14-9. + 10% sezónní tarif

mimo dálnice je cesta zdarma

Těm, kteří si nejsou jisti naplánovanou trasou, rádi zašleme podrobný popis cesty, stačí pouze odeslat Email na: info@chatkychorvatsko s dotazem a obratem Vám pošlem podrobný popis cesty.  


Více tras zde.